EXPO


TWO DAYS OF B2B EXHIBITION

Retail Expo 2019 allows companies to present their portfolios to an attractive group of senior executives from retail chains (including fuel stations, pharmacies and the horeca sector) and the online sector, as well as representatives of companies managing shopping centres.


The exhibition space offers possibilities to independently arrange exhibition stands or to use ready-made and equipped stands. The area for each stand is 4 square meters or more.


EXPO THEMES

– IT for retail
– Innovative marketing
– VR / AR in business
– Commercial space design, decoration and equipment
– Logistics
– Financial services.

LIST OF EXHIBITORS

DEMPS

Demps Sp. z o.o. Sp.k. zajmuje się od 1995 roku importem urządzeń do procesowania gotówki oraz projektowaniem i wdrażaniem urządzeń samoobsługowych do deponowania pieniędzy. W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia doświadczonych i renomowanych producentów z Europy, Ameryki i Azji. Zapewniamy obsługę doradczą, wdrożeniową i serwisową na terenie całego kraju. Do naszych klientów należą między innymi Narodowy Bank Polski, PKO BP, Konslanet, Impel, Solid, Poczta Polska, liczne banki komercyjne, spółdzielcze oraz firmy z branż vendingowych, retailu i transportu publicznego.

SPOTKAJMY SIE

DIGITAL VITRA

Czy możliwe jest przebiegnięcie kilometra w VR nie wychodząc z pokoju? Teraz już tak! Digital Vitra jest dystrybutorem bieżni VR – Virtuix Omni, która zapewnia innowacyjny i immersyjny sposób korzystania z wirtualnej rzeczywistości. Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie i wsparcie. Zapraszamy do nas na stoisko po niezapomniane przeżycia!

SPOTKAJMY SIE

FOCUS TELECOM

Focus Telecom Polska to innowacyjna spółka technologiczna założona w 2008 roku. Oferuje usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w modelu chmury obliczeniowej. Jej rozwiązania, głównie autorskie oprogramowanie Focus Contact Center, są wykorzystywane w sprzedaży, obsłudze Klientów oraz komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu. Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication.

SPOTKAJMY SIE

GRUPA MARCOVA

Jesteśmy grupą wysoce wyspecjalizowanych firm, które oferują kompleksowe i niezawodne rozwiązania w obszarze produktów oraz usług zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, teletechnicznych, elektrotechnicznych, informatycznych, oświetleniowych, jak również obsługi biura, zarządzania drukiem i dokumentami oraz dystrybucji i pośrednictwa w handlu.

SPOTKAJMY SIE

KIFATO MK

KIFATO MK to rosyjski producent regałów sklepowych i magazynowych, zamrażarek spożywczych oraz wózków sklepowych. W pełni zautomatyzowana produkcja i nowoczesny park maszynowy o szerokich możliwościach, pozawalają nam od lat utrzymywać pozycję lidera branży w Europie. Cały proces technologiczny jest opatentowany, a jakość i powtarzalność produktów potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości TUV oraz ISO. Doświadczenie zbierane na rynkach całego świata umożliwia nam dopasowanie rozwiązań dedykowanych odpowiednio do potrzeb klienta.

SPOTKAJMY SIE

LOGI-SOLVE

LOGI-SOLVE jest międzynarodową, niezależną firmą dostarczającą szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych oraz wsparcia wdrożeniowego zorientowanych na ulepszenia biznesowe związane z łańcuchami dostaw oraz logistyką we wszystkich gałęziach przemysłu i handlu.

SPOTKAJMY SIE

LSI SOFTWARE

LSI Software jest producentem oprogramowania z ponad 25-letnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla sklepów detalicznych (retail), hoteli, restauracji, obiektów rozrywkowo-sportowych i sieci kin. LSI Software tworzy i rozwija system POSitive Retail, który jest wykorzystywany w ponad 2500 sklepach w Polsce. Wśród klientów są m.in. Martes, Ochnik, Hexeline, NaturHouse, Only – Bestseller Retail. POSitive Retail jest narzędziem pracy sprzedawców, kierowników sklepów i sklepu internetowego, szefów dystrybucji oraz centrali sieci. Posiada rozwiązania antyfraudowe, narzędzia do sprzedaży wielokanałowej (omnichannel), możliwość centralnego zarządzania cenami, rozbudowane systemy lojalnościowe, możliwość wydajnego zarządzania obrotem towarowym, opcje zapewniające bezpieczeństwo danych i wiele innych rozwiązań kluczowych dla efektywnej sprzedaży i obsługi klientów oraz skutecznego zarządzania siecią sklepów. LSI Software jest notowana na GPW w Warszawie od 2006 roku.

SPOTKAJMY SIE

OAN

Jesteśmy siecią reklamową, łączącą tradycyjne kompetencje z nowoczesnym podejściem do planowania i prowadzenia kampanii online. Realizujemy je w modelu programmatic, korzystając z wysokiej jakości danych o klientach.

SPOTKAJMY SIE

ORBA

Naszym celem jest konwersja najlepszych technologii dostępnych na rynku na biznes naszych Klientów. Jesteśmy jedną z czołowych agencji internetowych w Polsce zajmującą się sklepami e-commerce na Magento. Jako oficjalny partner Magento możemy pochwalić się doświadczeniem w projektach na dużą skalę (pracujemy w ponad 25 krajach, nasze projekty potrafią obsłużyć ponad 650.000 produktów / kilka milionów użytkowników). Odpowiadamy za pełną obsługę projektów B2B i B2C – od etapu analizy, poprzez prototypowanie, wdrożenie, integrację z zewnętrznymi systemami, a następnie testy SIT i UAT.

SPOTKAJMY SIE

PIXEL

PIXEL monthly is the Polish magazine dedicated to game culture & business. Appears in the number of 35.000 copies and reach gamers, industry professionals, media, investors and others interested in the gamedev sector. Among the reviews of the latest releases and industry news we offer a lot of journalism, interviews with legendary game creators and some retro materials.

SPOTKAJMY SIE

PREFIXBOX

Narzędzia wyszukiwania e-commerce Prefixbox radykalnie poprawiają efektywność wyszukiwarek w wyszukiwarkach internetowych, zwiększając przychody i konwersje online. Nasze łatwe do zintegrowania inteligentne wyszukiwanie jest modułowe, więc możesz wybrać produkty, które pasują do Twoich potrzeb, a nasz miesięczny model subskrypcji pozwala Ci kontrolować wydatki.

SPOTKAJMY SIE

R&D

Tworzymy środowisko dla Twojego brandu - od koncepcji po kompleksowe wdrożenie projektu. Projektujemy dla branży retail od ponad 10 lat w regionie EMEA. Wspieramy nasze działania technologiami BIM oraz VR.

SPOTKAJMY SIE

RETAIL360

Blog RETAIL360.PL stanowi źródło inspiracji dla osób zarządzających wszystkimi formatami i kanałami handlu detalicznego w Polsce. Jest doskonałym narzędziem komunikacji dla dostawców sprzętu, technologii i usług dla sektora retail. Informuje o nowościach rynkowych i najważniejszych wydarzeniach w branży.

SPOTKAJMY SIE

MAIN PARTNER

PATRON HONOROWY

MEDIA

CONTACT

Questions? Ideas? Contact us.

Robert Lapinski

event director (exhibitors, sponsors, partners, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

sales manager (exhibitors, guests, conference attendees)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafal Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com