LISTA WYSTAWCÓW


LISTA WYSTAWCÓW

BOSCH BUILDING TECHNOLOGIES

Naszym celem jest ochrona życia, budynków i aktywów. Portfolio produktów obejmuje nadzór wideo, systemy wykrywania włamań, systemy wykrywania pożaru i ewakuacji głosu, a także systemy kontroli dostępu i zarządzania. Profesjonalne systemy audio i konferencyjne do komunikacji głosu, dźwięku i muzyki uzupełniają zakres naszych usług.

SPOTKAJMY SIE

DEMPS

Demps Sp. z o.o. Sp.k. zajmuje się od 1995 roku importem urządzeń do procesowania gotówki oraz projektowaniem i wdrażaniem urządzeń samoobsługowych do deponowania pieniędzy. W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia doświadczonych i renomowanych producentów z Europy, Ameryki i Azji. Zapewniamy obsługę doradczą, wdrożeniową i serwisową na terenie całego kraju. Do naszych klientów należą między innymi Narodowy Bank Polski, PKO BP, Konslanet, Impel, Solid, Poczta Polska, liczne banki komercyjne, spółdzielcze oraz firmy z branż vendingowych, retailu i transportu publicznego.

SPOTKAJMY SIE

DIGITAL VITRA

Czy możliwe jest przebiegnięcie kilometra w VR nie wychodząc z pokoju? Teraz już tak! Digital Vitra jest dystrybutorem bieżni VR – Virtuix Omni, która zapewnia innowacyjny i immersyjny sposób korzystania z wirtualnej rzeczywistości. Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie i wsparcie. Zapraszamy do nas na stoisko po niezapomniane przeżycia!

SPOTKAJMY SIE

ESERVICE

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. jest liderem na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. Od 19 lat umożliwia dokonywanie transakcji kartowych VISA, MasterCard, American Express, Diners Club International, Discover, Union Pay czy JCB, w sklepach oraz tysiącach punktów usługowych – mobilnych i stacjonarnych. Obsługuje płatności zbliżeniowe telefonem i za pomocą systemu BLIK, G Pay, Apple Pay i podobnych. Oprócz obsługi terminali płatniczych firma oferuje szeroki wachlarz usług i produktów, takich jak: doładowania telefonów komórkowych, programy lojalnościowe w oparciu o technologię ZenCard, czy wypłacanie gotówki w sklepie - podczas zakupów. Dostarcza także usług rozliczania krajowych i zagranicznych płatności internetowych przy użyciu kart i przelewów. eService jest aktywnym członkiem Programu Polska Bezgotówkowa wspierającego popularyzację płatności bezgotówkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w jednostkach samorządu terytorialnego i instytucjach publicznych. Aby ułatwić im otrzymanie bezpłatnych terminali, firma uruchomiła portal www.bezgotowki.pl.

SPOTKAJMY SIE

FOCUS TELECOM

Focus Telecom Polska to innowacyjna spółka technologiczna założona w 2008 roku. Oferuje usługi do komunikacji biznesowej, świadczone w modelu chmury obliczeniowej. Jej rozwiązania, głównie autorskie oprogramowanie Focus Contact Center, są wykorzystywane w sprzedaży, obsłudze Klientów oraz komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu. Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication.

SPOTKAJMY SIE

GRUPA MARCOVA

Firma GMP Power to integrator systemów informatycznych który oferuje dedykowane oprogramowanie, rozwiązania elektroniczne oraz systemy informatyczne. Nasze rozwiązania mają za zadanie sprostać największym wyzwaniom oraz wysokim standardom bezpieczeństwa, przed którymi stoi Państwa biznes. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego problemu oprogramowanie będzie posiadać wszystkie potrzebne Państwu funkcjonalności. Daje to nieograniczone możliwości rozwoju przedsiębiorstwa, oszczędność czasu i pieniędzy. Zaprogramowane mechanizmy mogą wykonywać prace analityczne na zbiorach danych różnego rodzaju, dzięki czemu mogą Państwo odkryć nowe zależności, lepiej poznać własne przedsiębiorstwo i efektywniej wykorzystać jego zasoby. Oferujemy między innymi system monitoringu paragonów fiskalnych w czasie rzeczywistym oraz archiwalnym, który nie ingeruje w istniejąca infrastrukturę. Zakup tego systemu nie wiąże się z wymianą systemu kasowego lub CCTV. Dysponujemy także systemem, który personalizuje wyświetlaną reklamę na monitorach znajdujących się na wystawach na podstawie zachowania użytkownika końcowego.

SPOTKAJMY SIE

KIFATO MK

KIFATO MK to rosyjski producent regałów sklepowych i magazynowych, zamrażarek spożywczych oraz wózków sklepowych. W pełni zautomatyzowana produkcja i nowoczesny park maszynowy o szerokich możliwościach, pozawalają nam od lat utrzymywać pozycję lidera branży w Europie. Cały proces technologiczny jest opatentowany, a jakość i powtarzalność produktów potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości TUV oraz ISO. Doświadczenie zbierane na rynkach całego świata umożliwia nam dopasowanie rozwiązań dedykowanych odpowiednio do potrzeb klienta.

SPOTKAJMY SIE

KONTEL

KONTEL to wiodący rodzimy dystrybutor i importer rozwiązań telekomunikacyjnych, audiowizualnych i systemów komunikacji zespołowej dla sektora handlu detalicznego, HoReCa, obiektów rekreacji i wypoczynku. W ofercie znajdziemy między innymi monitory wielkoformatowe Sharp przeznaczone do wyświetlania treści reklamowych, infrastrukturę LigoWave, służącą do budowy sieci WiFi i hotspot na przykład w sklepach czy restauracjach, systemy komunikacji zespołowej Vocovo dla obsługi i klientów sklepów, telefony DECT i rozproszony system komunikacyjny Ascom dla obiektów wielkopowierzchniowych, a także systemy nagłaśniania publicznego marki Snom, przeznaczone dla placówek handlowych, usługowych i gastronomicznych.

SPOTKAJMY SIE

LOGI-SOLVE

W ciągu ponad 25 lat istnienia, Slimstock stał się liderem w optymalizacji zapasu w Europie. Nasze rozwiązanie Slim4 zostało wdrożone u ponad 850 klientów. Oprócz oprogramowania, oferujemy również wsparcie, usługi coachingu oraz analiz. Slim4 jest systemem do prognozowania sprzedaży każdego artykułu w każdej części sieci dystrybucji, od magazynów centralnych do sklepów, aptek, kiosków oraz innych placówek detalicznych. Wdrożenie Slim4 zapewnia wyższe i bardziej stabilne poziomy dostępności artykułów, które są definiowane przez zarząd firmy, czego wynikiem jest wysokość zapasu bezpieczeństwa. Przez wyższą dostępność osiągane są wyższe sprzedaże, a przez właściwe kalkulacje zakupowe, w odpowiednim czasie i do odpowiedniego miejsca, drastycznie zredukowane zostają odpady, straty i przeterminowania towarów. Poprzez analizę profilu sprzedaży artykułów Slim4 nie tylko zapewnia dostępność, ale również redukuje niepotrzebne nadwyżki zapasów, co prowadzi do znaczącej redukcji zapasów.

SPOTKAJMY SIE

LSI SOFTWARE

LSI Software jest producentem oprogramowania z ponad 25-letnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla sklepów detalicznych (retail), hoteli, restauracji, obiektów rozrywkowo-sportowych i sieci kin. LSI Software tworzy i rozwija system POSitive Retail, który jest wykorzystywany w ponad 2500 sklepach w Polsce. Wśród klientów są m.in. Martes, Ochnik, Hexeline, NaturHouse, Only – Bestseller Retail. POSitive Retail jest narzędziem pracy sprzedawców, kierowników sklepów i sklepu internetowego, szefów dystrybucji oraz centrali sieci. Posiada rozwiązania antyfraudowe, narzędzia do sprzedaży wielokanałowej (omnichannel), możliwość centralnego zarządzania cenami, rozbudowane systemy lojalnościowe, możliwość wydajnego zarządzania obrotem towarowym, opcje zapewniające bezpieczeństwo danych i wiele innych rozwiązań kluczowych dla efektywnej sprzedaży i obsługi klientów oraz skutecznego zarządzania siecią sklepów. LSI Software jest notowana na GPW w Warszawie od 2006 roku.

SPOTKAJMY SIE

OAN

Jesteśmy siecią reklamową, łączącą tradycyjne kompetencje z nowoczesnym podejściem do planowania i prowadzenia kampanii online. Realizujemy je w modelu programmatic, korzystając z wysokiej jakości danych o klientach.

SPOTKAJMY SIE

ORBA

Naszym celem jest konwersja najlepszych technologii dostępnych na rynku na biznes naszych Klientów. Jesteśmy jedną z czołowych agencji internetowych w Polsce zajmującą się sklepami e-commerce na Magento. Jako oficjalny partner Magento możemy pochwalić się doświadczeniem w projektach na dużą skalę (pracujemy w ponad 25 krajach, nasze projekty potrafią obsłużyć ponad 650.000 produktów / kilka milionów użytkowników). Odpowiadamy za pełną obsługę projektów B2B i B2C – od etapu analizy, poprzez prototypowanie, wdrożenie, integrację z zewnętrznymi systemami, a następnie testy SIT i UAT.

SPOTKAJMY SIE

PIXEL

Miesięcznik PIXEL – Kultura Gier Wideo porusza się w obrębie szeroko rozumianej kultury gier wideo. Oprócz recenzji wybranych tytułów, proponujemy dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe oraz felietony piór branżowych maestrów. O wyjątkowym charakterze magazynu stanowi zespół redakcyjny, w którym z dziennikarzami branżowymi spotykają się osoby odpowiedzialne za powstanie pierwszych kultowych polskich czasopism komputerowych, takich jak Bajtek, Top Secret, Secret Service, Reset czy Gambler.

SPOTKAJMY SIE

PREFIXBOX

Narzędzia wyszukiwania e-commerce Prefixbox radykalnie poprawiają efektywność wyszukiwarek w wyszukiwarkach internetowych, zwiększając przychody i konwersje online. Nasze łatwe do zintegrowania inteligentne wyszukiwanie jest modułowe, więc możesz wybrać produkty, które pasują do Twoich potrzeb, a nasz miesięczny model subskrypcji pozwala Ci kontrolować wydatki.

SPOTKAJMY SIE

R&D

Tworzymy środowisko dla Twojego brandu - od koncepcji po kompleksowe wdrożenie projektu. Projektujemy dla branży retail od ponad 10 lat w regionie EMEA. Wspieramy nasze działania technologiami BIM oraz VR.

SPOTKAJMY SIE

RETAIL360

Blog RETAIL360.PL stanowi źródło inspiracji dla osób zarządzających wszystkimi formatami i kanałami handlu detalicznego w Polsce. Jest doskonałym narzędziem komunikacji dla dostawców sprzętu, technologii i usług dla sektora retail. Informuje o nowościach rynkowych i najważniejszych wydarzeniach w branży.

SPOTKAJMY SIE

RODAN

Produkcja i sprzedaż elementów POS i wyposażenia sklepów. Eksport do większości krajów europejskich. Doskonały zespół, duże doświadczenie i sieć kooperantów w całej Europie powoduje , że jesteśmy szybcy, elastyczni i konkurencyjni. Zapraszamy!

SPOTKAJMY SIE

SPIE POLSKA

Nasza linia biznesowa „Retail” oferuje szereg systemów przeciwkradzieżowych, w tym nowoczesne elektroniczne systemy przeciwkradzieżowe (EAS) oraz szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych. Wdrażamy rozwiązania w zakresie dwóch wiodących technologii – akustomagnetycznej (AM) i radiowej (RF). Wspieramy naszych klientów w zakresie wyboru najlepszego dla nich systemu przeciwkradzeżowego i zapewniamy możliwość jego integracji z takimi systemami jak: kasowy, monitoringu wizyjnego oraz zliczania osób, co pozwala jeszcze skuteczniej ograniczać straty i zwiększać efektywność prowadzonego punktu handlowego lub sieci handlowej. Projektujemy nowe i serwisujemy obecne instalacje, a wszystkie nasze projekty są dostosowane pod względem funkcjonalności i estetyki do potrzeb klienta. W naszej ofercie znajduje się szereg technicznych rozwiązań, będących uzupełnieniem produktów przeciwkradzieżowych, m.in.: systemy kontroli dostępu (ACC), systemy nadzoru wizyjnego (CCTV),  systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWIN). Kim jesteśmy? SPIE Polska - specjalizujemy się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości biurowych, logistycznych, przemysłowych i handlowych. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwację i modernizację.

SPOTKAJMY SIE

PARTNER GŁÓWNY

PATRON HONOROWY

MEDIA

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35

+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34

+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com